Lista startowa

Bieg 4

  • 01.02.2014|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Muślewski Maciej 1987 M16 sklepbiegacza.pl - poznań
4 Modzelewski Piotr 1969 M30 WUEF CLUB: POZIOM WYŻEJ
5 Przymusiński Filip 1983 M16 UAM TRIATHLON
6 Gacki Robert 1984 M16 STR Poznań
7 Naskręt Sławomir 1974 M30 sklepbiegacza.pl Poznań
8 Sobańska Małgorzata 1969 K30 TIME2RUN.PL
9 Żuberek Piotr 1971 M30 KB Maniac Poznań
11 Nuchnowski Rafał 1974 M30 WSNHID
12 Czubak Paweł 1988 M16 WSNHID
14 Lechniak Hubert 1986 M16 SKLEPBIEGACZA.PL-POZNAŃ
16 Pluciński Radosław 1989 M16 KB Maniac Poznań
17 Jakubowska Anna-Maria 1994 K16 UAM TRIATHLON
18 Chabros Aleksandra 1985 K16 sklepbiegacza.pl Poznań / Drużyna Szpiku
19 Chabros Karolina 1982 K16 sklepbiegacza.pl Poznań/Druzyna Szpiku
20 Włodarkiewicz Dominik 1974 M30 Vege Runners
21 Job Piotr 1975 M30 Roll4life.pl
22 Kotkowska Karolina 1975 K30 Drużyna Szpiku
23 Niemyt Adam 1989 M16 KB Maniac Poznań
24 Grabski Rafał 1992 M16 Grodziski Klub Biegacza
26 Kowalczyk Andrzej 1987 M16 GRAND PRIX Poznania TEAM
27 Illmann Robert 1972 M30
28 Dolata Agnieszka 1983 K16
30 Malujdy Włodzimierz 1958 M50
33 Kotkowski Piotr 1975 M30 Drużyna Szpiku
34 Nowicki Sebastian 1994 M16 BRAVE HEART
38 Sikora Robert 1980 M16 WOLNY STRZELEC, żartuję, nie ma takiego:)
39 Kokociński Łukasz 1978 M30
40 Synowiec Grzegorz 1979 M16
44 Porwich Karolina 1977 K30 Poziom wyżej - Tarnowo biega
51 Noculak Michał 1979 M16 angloprojekt.pl
52 Wróblewski Paweł 1976 M30 KB Maniac Poznań
53 Woźniak Rafał 1977 M30 Ingress player
54 Bielski Jerzy 1957 M50
55 Koroński Tadeusz 1970 M30
56 Smurawa Krzysztof 1979 M16
57 Kubas Łukasz 1979 M16 Night Runners
58 Makowski Tomasz 1985 M16 Night Runners
59 Siwiński Maciej 1978 M30 Harcerze / Night Runners
60 Kurkowska Anna 1980 K16 Night Runners
61 Wieczorek Krzysztof 1977 M30 Night Runners
62 Piechocki Patryk 1981 M16 BBL POZNAŃ
63 Bączkowski Ryszard 1976 M30 Night Runners Misie
64 Kamycka Dominika 1981 K16 Yuppi Squad
65 Ligęza Patryk 1993 M16 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ
66 Zawidzki Dariusz 1984 M16 Night Runners Misie
67 Ptak Tomasz 1993 M16 KU AZS Politechnika Poznańska
68 Makowski Janusz 1953 M50 Night Runners
69 Stachowiak Łukasz 1986 M16 STR Poznań
70 Gałka Oskar 1984 M16 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
71 Szczeszek Łukasz 1980 M16 BBL Poznań/ Poznan I love You Team
72 Łuczak Marcin 1982 M16 Night Runners
73 Milanowska Kaja 1984 K16 VitaInSilica, Night Runners
74 Wawiórko Ania 1983 K16 Night Runners
75 Surniak Paulina 1977 K30 Night Runners
76 Kaźmierczak Marcin 1984 M16 BBL Poznań
77 Słowiński Damian 1980 M16 Night Runners
78 Skrzypek Piotr 1979 M16 APLAUZ Dąbrówka
79 Kaczmarek Tomasz 1982 M16
80 Skrzypek Katarzyna 1980 K16 APLAUZ Dąbrówka
81 Kołacińska Marta 1982 K16 Night Runners
82 Wieczorek Piotr 1986 M16 7DAK
83 Stiller Anna 1986 K16 Night Runners
84 Melcer Katarzyna 1988 K16 Night Runners
85 Smurawa Aleksandra 1981 K16 FlexLink Running Team
86 Polkowski Marcin 1976 M30 ByleDalej.pl
87 Owczarzak Piotr 1957 M50
88 Michalak Aleksandra 1981 K16 Night Runners Misie
89 Dobrowolski Piotr 1978 M30 Night Runners
90 Otto Marcin 1975 M30
91 Poniedziałek Filip 1984 M16 Yuppi Squad
92 Orywał Piotr 1968 M30 KANCELARIA ORYWAŁ
93 Mierzejewski Bartosz 1987 M16 BBL Poznań
95 Jachimowska Anna 1979 K16 NIGHT RUNNERS
97 Zięba Maciej 1982 M16 BBL POZNAŃ
98 Magdziak Daniel 1959 M50 bazgranina
99 Magdziak Monika 1985 K16 bazgranina
100 Pagnani Robert 1975 M30
101 Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 M30 Night Runners
102 Najewski Marcin 1982 M16 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
103 Jasiczak Jakub 1983 M16
104 Natkaniec Krystian 1973 M30 JanJul
105 Rydzewska Elzbieta 1980 K16
106 Januszewska-Natkaniec Katarzyna 1976 K30 JanJul
107 Szałkowski Łukasz 1981 M16 Night Runners
108 Zięba Marek 1982 M16 BBL Poznań
109 Pawłowski Przemysław 1977 M30
110 Czarnecka Anna 1984 K16 MeluszkaTeam
111 Rydzewska Marta 1986 K16
113 Domagała Marcin 1985 M16 Night Runners
114 Wierzejewski Marcin 1979 M16
115 Świerzowska Magdalena 1978 K30 -
116 Hebel Aleksandra 1991 K16 AWF Running Team
117 Nowaczyk Michał 1979 M16
120 Gabryszak Adrian 1980 M16 Night Runners
122 Frąk Tomasz 1982 M16
123 Michalska Olga 1987 K16
124 Wieczorek Filip 1987 M16 Night Runners
125 Wieczorek Paweł 1987 M16 7DAK
126 Mis Roman 1953 M50 Drużyna Szpiku
127 Pruss Patrycja 1986 K16
128 Wierzejewska Ewa 1981 K16
129 Wojtysiak Michał 1989 M16 Night Runners
130 Dudziak Grzegorz 1987 M16 Night Runners
133 Szymański Wojciech 1971 M30
134 Świderska Joanna 1989 K16 Klub Biegacza UEP
135 Lasoń Przemek 1990 M16
136 Roth Łukasz 1979 M16 night runners
137 Ptak Krzysztof 1971 M30
139 Olkiewicz Joanna 1982 K16
140 Olszewski Tomasz 1979 M16 CHEMADEX
143 Wieczorek Krzysztof 1962 M50
144 Błaszak Łukasz 1976 M30
145 Lange Marek 1980 M16 BBL
146 Sadowska Paulina 1993 K16
148 Rosa Maciej 1964 M30
149 Kraśniewski Jakub 1978 M30 Dziecioroby
150 Biegała Natalia 1981 K16 niezrzeszona
151 Wojtkowiak Łukasz 1975 M30 BiegaczAmator
152 Sawicka Zofia 1973 K30 Drużyna Szpiku
154 Jałkiewicz Grzegorz 1968 M30
155 Basiński Hubert 1979 M16
156 Urbaniak Michał 1984 M16 BMI>30 Running Team
157 Gliszczyński Mikołaj 1980 M16 Night Runners
158 Pozorski Bartosz 1988 M16 Uniwersytet Medyczny Poznań
159 Wiśniewski Arkadiusz 1970 M30 niezrzeszony
160 Kukla-Kowalska Alicja 1978 K30 KOBIETYBIEGAJA.PL
161 Budynek Dariusz 1975 M30
162 Pabich Michał 1988 M16
163 Akwarski Jacek 1996 M16
164 Adamska Izabela 1971 K30
165 Gorzelany Adam 1976 M30
168 Wojt Przemysław 1965 M30
169 Korbik Marcin 1987 M16
170 Więckowska Paulina 1978 K30
171 Duduś Marek 1971 M30 KB Maniac Poznań
173 Korbik Mikołaj 1992 M16 Drużyna Szpiku
174 Fojud Artur 1972 M30 Drużyna Szpiku / IBERICA 2014
175 Polkowska Monika 1978 K30 Byledalej
176 Chmielewski Michał 1982 M16 enduhub.com
177 Frąckowiak Jacek 1984 M16
178 Szmidt Przemysław 1982 M16
180 Woźniak Piotr 1996 M16
181 Nowakowski Błażej 1979 M16
182 Bronowicki Ryszard 1949 M50 NKB Chyży Nowy Tomyśl
183 Skurat Małgorzata 1978 K30 The Dream Sequencer
185 Baborowska Katarzyna 1980 K16 Dziecioroby
186 Ratajczak Rafał 1976 M30
187 Ohla Justyna 1979 K16 Drużyna Szpiku
188 Kołodziejski Jarek 1976 M30 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
189 Walczak Robert 1980 M16 LexPremium.pl
191 Pankowski Arkadiusz 1970 M30
192 Rabsch-Surmacz Ewa 1978 K30
193 Kozłowski Marcin 1976 M30 NKL TEAM
194 Gulczyński Michał 1979 M16
195 Wojtczak Justyna 1984 K16 INGRESS PLAYER
196 Leszczyńska Dorota 1973 K30
198 Bednarski Józef 1946 M50
199 Jankowiak Paweł 1989 M16 Paproć
200 Roszczak Adam 1975 M30 OSWRiS Poznań Krzesiny
201 Frąszczak Marcin 1985 M16 BE3 CITYZEN Triathlon Poznań
202 Kąklewska Agnieszka 1987 K16 Turbo Żółwie
203 Majłowski Piotr 1988 M16 Turbo Żółwie
204 Dudziak Rajmund 1983 M16 Ziołolek Team Poznań
205 Narwojsz Marcin 1972 M30 www.hellozdrowie.pl
206 Herwart Maria 1964 K30
207 Hornik Natalia 1988 K16
208 Szubarga Tomek 1987 M16
209 Kokociński Jarosław 1972 M30
210 Śniegowski Piotr 1966 M30
212 Janasiak Krzysztof 1976 M30 Tata Kuby i Piotrusia
214 Hojan Łukasz 1985 M16 Night Runners
215 Godlewski Michał 1983 M16
216 Strażyński Maciej 1965 M30 M auto Serwis
217 Krahel Anna 1968 K30
218 Manoch Artur 1974 M30
219 Matusiak Jarek 1975 M30 RUNNERSPROJECT
221 Jakubczak Jarosław 1975 M30
222 Argasiński Mateusz 1983 M16 Drużyna Zbója
223 Szczepański Maciej 1982 M16 Drużyna Zbója
224 Tomczak Adam 1982 M16 Goggle Pro Active Eyewear
225 Ratajczak Joanna 1977 K30
226 Franek Sebastian 1977 M30 Wielkopolscy Biegacze
227 Perz Kamil 1992 M16 Drużyna Szpiku / AZS AWF Poznań
228 Dehmel Roman 1951 M50 Team TRUST Poznań
230 Gmur Kinga 1979 K16
231 Wegner Beata 1991 K16
232 Rysiukiewicz Stanisław 1975 M30 Night Runners
233 Gruszczyńska Grażyna 1982 K16 Miłosław Fortuna Team
234 Korbik Michał 1984 M16
235 Jacek Piotr 1985 M16
236 Dybikowska Sylwia 1989 K16
239 Adamowicz Barbara 1984 K16
242 Łuczyński Feliks 1985 M16 ExTrEAM
243 Czygrinow Renata 1976 K30 Poziom Wyżej - Tarnowo Biega !
245 Wygralak Piotr 1986 M16 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
246 Szczęch Bartosz 1981 M16
247 Wrzecian Adam 1986 M16 Night Runners
248 Building Teddy 1982 M16 4BadBoys
250 Tomczyk Magdalena 1959 K50 KB im. MACIEJA FRANKIEWICZA
251 Jeszka Marek 1983 M16 Goggle Pro Active Eyewear
252 Danilewicz Krzysztof 1973 M30 Sii Power People
253 Stempniewicz Mateusz 1992 M16 Środa Racing Team
254 Roszczka Filip 1975 M30 BikeTop Team
255 Dziedzic Magdalena 1986 K16
256 Piskorz Katarzyna 1970 K30 Turbo Żółwie
257 Grzesiek Kasia 1985 K16
258 Andrzejewska Paula 1988 K16 Night Runners
259 Pieprzyk Dorota 1986 K16
260 Pieprzyk Wiesław 1954 M50
263 Pastwa Katarzyna 1985 K16 poznanbiega.pl
264 Rogoziński Henryk 1976 M30 Bukowski Klub Biegacza
265 Myszkowski Michał 1983 M16 FCB
266 Fręśko Eliza 1988 K16 Malta - Katowicka
267 Sundberg Maria 1979 K16
268 Sundberg Marc 1979 M16
269 Matuszewski Szymon 1974 M30 pyRUN
270 Liczbańska Michalina 1984 K16
271 Pastwa Maciej 1986 M16
272 Grzelka Tomasz 1983 M16 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA
273 Nowakowski Robert 1973 M30
274 Kaniewska Beata 1977 K30 Miłosław Fortuna Team
275 Kaniewski Grzegorz 1972 M30 Miłosław Fortuna Team
276 Rabsch Bartek 1978 M30 cardio runners
277 Kanoniczak Krzysztof 1963 M50 JAKPOL SYSTEMY ALARMOWE
278 Maik Piotr 1978 M30 SPRINT Dopiewo
279 Pawłowska Jagoda 1993 K16
280 Gadomski Piotr 1970 M30
282 Nowak-Lewandowska Barbara 1957 K50 KB Kosynier Września
283 Lewandowska Magdalena 1994 K16 Orkan Wielkopolska Poznań
284 Bigus Łukasz 1980 M16 KS Koziołek Poznań
285 Graczyk Daria 1984 K16 Yuppi Squad
286 Kulas Roman 1958 M50 GIMP Team
287 Surmacz Rafał 1976 M30 Cardio Runners
288 Haremza Kinga 1973 K30 Night Runners
289 Chodkiewicz Grażyna 1976 K30
290 Szymański Marian 1965 M30 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
293 Wieczorkowski Władysław 1956 M50
294 Weinstok Robert 1972 M30 BBL
295 Bigus Lech 1983 M16
296 Jodko Paweł 1979 M16 JODKO BROTHERS Running Team
297 Wolna Monika 1976 K30 Night Runners
298 Gezela Mariusz 1980 M16 BBL Poznań
300 Czerwiński Łukasz 1981 M16 Poziom Wyżej - Tarnowo Biega
301 Skalska Magdalena 1982 K16
303 Baron-Czerwińska Magda 1980 K16 Poziom Wyżej - Tarnowo biega
304 Krauwicka Magdalena 1976 K30
305 Czernicka Monika 1983 K16
307 Kubiak Rafal 1974 M30 Cardio Runners
308 Bogaczyk Damian 1980 M16 KB Aktywni Środa Wlkp.
309 Maluśkiewicz Grzegorz 1988 M16
310 Połczyńska Zuzanna 1988 K16 Night Runners
311 Zywar Michal 1985 M16
312 Wieczorkowska Ewa 1957 K50
314 Falenska Anita 1985 K16 Night Runners
315 Ratajczak Łukasz 1981 M16 Night Runners
316 Danek Łukasz 1988 M16 Gostyńska "Nasza Dycha"
317 Sółkowska Hannelore 1958 K50 SAMA BIEGAM
318 Adamczyk Jakub 1982 M16
319 Majewska Monika 1994 K16
320 Korytowski Daniel 1974 M30 NIGHT RUNNERS
322 Horbulewicz Elżbieta 1959 K50
323 Majchrzak Łukasz 1986 M16
324 Jerzykiewicz Magda 1974 K30 Miłosław Fortuna Team
325 Jerzykiewicz Roman 1972 M30 Miłosław Fortuna Team
327 Mróz Cezary 1975 M30
328 Jung Karolina 1974 K30
329 Kajetańczyk Ryszard 1973 M30
330 Stachowiak Bartosz 1982 M16 BBL Poznań
331 Dolata Wojciech 1993 M16
332 Lis-Łuczak Małgorzata 1979 K16
333 Kowalska Anna 1973 K30
334 Kowalski Jacek 1971 M30 Rybczyński CityZen MTB Team
335 Teretyka Dorota 1974 K30
336 Staniewski Grzegorz 1978 M30
337 Urbańczyk Ksawery 1959 M50 DRUŻYNA SZPIKU
338 Marciniak Maciej 1973 M30
339 Kardasz Przemysław 1982 M16
340 Olejnik Miłka 1978 K30 Drużyna Szpiku
341 Najderek Maciej 1982 M16 Night Runners
342 Owczarek Karolina 1984 K16 Night Runners
343 Domański Łukasz 1981 M16 Vitalia.pl
344 Stempniak Bogdan 1962 M50 NIEZRZESZONY
345 Medycki Andrzej 1957 M50
348 Jodko Piotr 1979 M16 Jodko Brothers Running Team
349 Dymek Ewa 1979 K16
350 Cieślak Radek 1977 M30 Drużyna Szpiku
351 Szymańska Anna 1993 K16
352 Madaj Renata 1965 K30 MADAJ TEAM
353 Madaj Jacek 1996 M16 MADAJ TEAM
354 Madaj Paweł 1964 M30 MADAJ TEAM
355 Tomaszewski Bartosz 1989 M16 Smok Trójgłowy
356 Ilasz Michał 1978 M30
357 Łukawski Rafał 1971 M30 Taris Puszczykowo
358 Zozuliński Jan 1958 M50 Taris Puszczykowo
359 Szynkowski Vel Sęk Szymon 1982 M16
360 Czaplicki Paweł 1968 M30 Slow Runners Club
361 Baran Magdalena 1979 K16 Slow Runners Club
362 Brodnicki Damian 1983 M16 KB MANIAC Poznań
363 Rodziewicz Marcin 1985 M16
365 Mamzerowska Justyna 1984 K16
366 Gryczka Marek 1979 M16 BikeTop Team
367 Szczodrzyńska Katarzyna 1979 K16
368 Szczodrzyński Piotr 1974 M30 Netprofi.pl
369 Szczodrzyński Jerzy 1943 M50
370 Buczkowska Magdalena 1985 K16 NIGHT RUNNERS
372 Kozubski Maciej 1987 M16 APLAUZ Dąbrówka
374 Lis Grzegorz 1986 M16 RunnersProject
375 Jasiński Marcin 1982 M16
376 Kubiak Michał 1981 M16 NIGHT RUNNERS
379 Sikora Przemysław 1981 M16
380 Polcyn Władysław 1964 M30 Confuse-A-Cat Ltd
381 Polcyn Maciej 1996 M16 pan trolololo
382 Olszewski Marcin 1976 M30 BikeTop Team
383 Wachowska Katarzyna 1986 K16 Smok Trójgłowy
384 Bartochowski Łukasz 1981 M16
385 Bartochowska Anna 1981 K16
386 Matysiak Sebastian 1982 M16 Matysiaki
388 Bielewicz Jakub 1994 M16 Night Runners/Harcerze
389 Groński Grzegorz 1971 M30 NIGHT RUNNERS
390 Starkowski Szymon 1979 M16 Blade Runner
391 Floraszek Małgorzata 1973 K30
392 Floraszek Arkadiusz 1972 M30
395 Madaj Agata 1987 K16 Madaj Team
397 Szajek Marcin 1987 M16 Programa.pl
401 Bratkowski Łukasz 1982 M16
402 Wachowska Alina 1958 K50 Smok Trójgłowy
403 Wachowska Marta 1990 K16 Smok Trójgłowy
404 Ziolkowska Grazyna 1983 K16 Yuppi Squad
405 Madaj Zuzanna 1991 K16 MADAJ TEAM
406 Malujdy Michał 1991 M16
407 Kolski Jacek 1978 M30 Night Runners
408 Mierzwa Witold 1974 M30 Darłowo
409 Retelewski Michał 1978 M30 Creaktive.pl
410 Świątek Arkadiusz 1982 M16 Wojownik
411 Świątek Dorota 1982 K16 zaBIEGane
412 Kuleczka Dorota 1978 K30 BIKETOP TEAM
413 Paczkowski Gerard 1976 M30 Drużyna Szpiku
414 Pawlak Marcin 1995 M16 AZS Poznań
416 Ignasiak Karol 1961 M50
417 Majek Piotr 1992 M16 Klub Wioślarski z r. 1904 Poznań
418 Wachowiak Mariusz 1978 M30 Drużyna Szpiku
419 Rudziński Piotr 1991 M16
420 Skitek Piotr 1981 M16 Klub Jana Rodzyna
421 Żok Mateusz 1995 M16 Night Runners
422 Kuc Jarosław 1970 M30 G 3 Oborniki
424 Kaczmarek Michał 1979 M16 Fundacja RAK OFF
425 Młodkowska Anna 1979 K16 Fundacja RAK OFF
426 Hęś Anna 1978 K30 Drużyna Szpiku
428 Winiecka Justyna 1987 K16 Niezrzeszony
429 Błoński Rafał 1982 M16 Yuppi Squad
430 Warczygłowa Adam 1978 M30 Miłosław Fortuna Team
431 Warczygłowa Aleksandra 1981 K16 Miłosław Fortuna Team
432 Wikierska Patrycja 1979 K16
433 Jankowski Maciej 1991 M16
434 Wasak Aleksandra 1983 K16 .
435 Winiecki Paweł 1988 M16
436 Stefański Frederik 1987 M16
437 Gruszczyński Hubert 1980 M16 Miłosław Fortuna Team
438 Wojciechowski Mikołaj 1997 M16
439 Lirsz Justyna 1976 K30
440 Żniński Aleksander 1987 M16
441 Cwojdziński Piotr 1978 M30 Night Runners
443 Niemir Aleksander 1965 M30 KB Maniac Poznań
444 Niemir Tomasz 1993 M16
445 Niemir Dorota 1965 K30
446 Hoffmann Przemysław 1976 M30
448 Nowak Marcin 1976 M30 Night Runners
449 Gotowski Mariusz 1978 M30
450 Kocjan Paweł 1979 M16 Night Runners
451 Masłowska Magdalena 1980 K16 trenertriathlonu.pl
452 Mieścicki Łukasz 1980 M16 trenertriathlonu.pl
453 Kozłowski Radosław 1975 M30
455 Mazurek Paweł 1968 M30
461 Kulpiński Mateusz 1989 M16
462 Nowak Michał 1989 M16 Night Runners
464 Lipiecka Aldona 1967 K30 bbl
465 Męczyński Waldemar 1974 M30 www.matrymonialne24.pl
467 Majek Anna 1996 K16 KS Posnania RBW
468 Balicki Artur 1997 M16 SL Olimpia Poznań
469 Napierała Katarzyna 1976 K30
471 Jędrzejczak Agnieszka 1988 K16 Turbo Żółwie
473 Fichtner Ernest 1989 M16 GEBS
477 Mich Szymon 1984 M16 BBL Poznań
478 Tomczak Beata 1989 K16 Poranne Bąki Prezesa
479 Misiorny Radosław 1973 M30
480 Botorowicz Tomasz 1975 M30 KB Maniac Poznań
481 Zdanowski Tomasz 1972 M30 enduhub.com
482 Łopińska Agnieszka 1982 K16 night runners
483 Olech Natalia 1987 K16
485 Maciejewski Marcel 1987 M16
486 Klaja Katarzyna 1958 K50
487 Górny Robert 1972 M30
488 Gawron Michał 1985 M16 Psia Brać
489 Łucyk Ania 1985 K16 W RYTMIE BIEGU
490 Artymowicz Martyna 1985 K16 Psia Brać
491 Frączyk Mariusz 1983 M16
492 Kawka Marcin 1979 M16 Night Runners
494 Petza Maciej 1966 M30 Night Runners
495 Kędzior Mateusz 1973 M30 POCZTA POLSKA
496 Klewicz Anna 1967 K30
497 Rudziński Maciej 1976 M30
498 Gostyński Bartosz 1984 M16 Klub Jana Rodzyna
499 Sajewski Marcin 1989 M16 Harcerze
500 Wierzbicki Michał 1991 M16 KS Babol Świebodzin
501 Ostrowska Alona 1979 K16 RB
502 Kaźmierczak Sandra 1994 K16
503 Etzel Jerzy 1944 M50 KB.MANIAC POZNAN
504 Michalak Slawo 1976 M30
505 Majewski Maciej 1966 M30 TEAM ASA =BIEGIEM PO ZDROWIE
506 Szkudlarek Marian 1960 M50
507 Pilak Bożena 1968 K30
508 Pilak Jacek 1963 M50 Wielkopolscy Biegacze
512 Talbierz Paweł 1986 M16
513 Strabel Jacek 1980 M16 KB INTREX POZNAŃ
514 Mądry Tymoteusz 1992 M16
515 Krawczyk Jacek 1996 M16 UAM TRIATHLON
516 Polichnowski Piotr 1967 M30
517 Andrzejak Marta 1985 K16
518 Buczkowski Dariusz 1977 M30 Night Runners
519 Wyka Szymon 1990 M16 West Sports Team
520 Grabarkiewicz Patryk 1984 M16 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
521 Gorczyca Michał 1987 M16 Night Runners
522 Kamycki Krzysztof 1982 M16 Yuppi Squad
523 Golak Paweł 1960 M50
524 Dembna Alicja 1986 K16 Total Runners
525 Roszak Daniel 1978 M30
526 Bróździński Ryszard 1959 M50 Goggle Pro Active Eyewear
527 Bróździńska Agata 1987 K16 Goggle pro active eyewear
528 Stanisławski Jacek 1985 M16
530 Żołdak Przemysław 1977 M30 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
532 Budych Bartosz 1979 M16 Bukowski Klub Biegacza
533 Antkowiak Dagmara 1984 K16 Psia Brać
535 Kledzik Marcin 1976 M30
537 Urbanowicz Tomasz 1969 M30 Miłosław Fortuna Team
538 Porada Grażyna 1963 K50 SCIM
539 Porada Marek 1963 M50 SCIM
540 Taisner Michał 1974 M30 TOROSPORT
541 Szarlik Przemysław 1970 M30
545 Słoma Krystian 1992 M16 Night Runners
546 Kurczyński Rafał 1977 M30
547 Iłowiecki Dominik 1979 M16 Night Runners
549 Skrzypczak Hanna 1967 K30 Miłosław Fortuna Team
550 Głowacka Anna 1968 K30 Miłosław FortunaTeam
551 Januszewski Aleksaner 1973 M30
552 Basta-Błaszak Adriana 1976 K30
554 Kubiak Krzysztof 1989 M16 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
555 Kaftański Michał 1982 M16
558 Białczyk Marlena 1987 K16 Bukowski Klub Biegacza
559 Miszta Sławomir 1960 M50 Niezrzeszony
561 Janowiak Krystian 1993 M16
563 Przybylak Maciej 1985 M16 Night Runners
564 Urbanowicz Jagoda 1996 K16 Miłosław Fortuna Team
565 Tabaczka Piotr 1975 M30 piotrRUN
566 Dembiński Marek 1974 M30 Bbl Poznań CGS Team
568 Ligęza Bartosz 1990 M16
569 Zagozda Tomasz 1991 M16
570 Zagozda Tomasz 1961 M50
573 Gawęcka Anna 1985 K16 Bukowski Klub Biegacza
575 Rybacki Grześ 1979 M16 Bukowski Klub Biegacza
577 Czerniewski Stefan 1981 M16 BiegamZwiedzam.pl
578 Bednarski Grzegorz 1985 M16 Programa.pl
579 Harkiewicz Wioletta 1987 K16 Psia Brać
580 Maluśka Kasia 1979 K16 Yuppi Squad
581 Sokołowski Michał 1980 M16 MUD GOATS
582 Czerniewska Dominika 1983 K16 zabieganakuchnia.pl
584 Żarnecki Michał 1988 M16 Programa.pl
585 Kozubski Marcin 1979 M16 APLAUZ Dąbrówka
586 Kozubska Karolina 1980 K16 APLAUZ Dąbrówka
587 Błaszczak Krystian 1983 M16 Bukowski Klub Biegacza
588 Kosiak Natalia 1987 K16 Bukowski Klub Biegacza
589 Nater Magdalena 1973 K30 Wiecznie Słabi
590 Nater Urszula 1950 K50 Wiecznie Słabi
591 Zamarlicka Monika 1989 K16
592 Dudek Łukasz 1980 M16 Night Runners
593 Prył Michał 1979 M16 BBL
594 Brambor Małgorzata 1967 K30 I z Poznania i z Torunia
597 Galicki Robert 1972 M30 Maratończyk Poznań
598 Szpakowski Marcin 1982 M16 MUD GOATS
599 Staniewski Adam 1975 M30 bambooco
602 Jędraszczak Marek 1960 M50
605 Dołęga-Kozierowska Agnieszka 1978 K30 Night Runners
606 Radomski Wojciech 1987 M16 Programa.pl
607 Mańkowska Agnieszka 1974 K30 niezszerzona
608 Zagórski Tomasz 1980 M16 ZAGÓRSZCZAKI
610 Jarczynska Zuzanna 1982 K16 MUD GOATS
612 Kantorski Michał 1987 M16
613 Maksimczyk Małgorzata 1980 K16
615 Pawlik Piotr 1987 M16 ENERGOBUD Oddział Poznań
616 Michalski Tomasz 1975 M30 BbL Poznań
618 Mleczak Hubert 1975 M30 Night Runners
619 Dudkiewicz Wojciech 1989 M16 Bukowski Klub Biegacza
620 Szajdak Ada 1989 K16 Bukowski Klub Biegacza
622 Kowalski Dariusz 1979 M16 UAM Triathlon Poznań
623 Gregorczyk Anna 1982 K16 KS Szarżujące Bobry
624 Walczak Monika 1994 K16 BBL Poznań
625 Czarnowska Kasia 1982 K16
626 Olejnik Izabela 1973 K30
627 Płóciennik Marysia 1987 K16
628 Śmichurski Krzysztof 1989 M16 West Sports Team
629 Kunert Łukasz 1989 M16 West Sports Team
630 Szala Łukasz 1991 M16 West Sports Team
631 Rydlewski Miłosz 1991 M16
633 Müller Cezary 1973 M30
634 Blaszak Zuzanna 1992 K16
635 Błaszak Przemysław 1961 M50
636 Piątek Tomasz 1981 M16
637 Piątek Paulina 1984 K16
639 Wachowiak Artur 1987 M16 Programa.pl
640 Ratajczak Krzysztof 1980 M16
641 Otocka Kinga 1987 K16 Night Runners
642 Zając Krzysztof 1977 M30 ZP SZPIKI
643 Kusznierewicz Maciej 1985 M16 www.kusznierewicz.eu
644 Jarocka Sandra 1989 K16 Night Runners
646 Samborski Paweł 1984 M16
649 Romanowski Jacek 1963 M50
650 Ratajczak Rajmund 1962 M50
652 Olejnik Daniel 1974 M30 OLZAMEX
653 Berger Mateusz 1988 M16 zabieszczaduj.pl
654 Krawczuk Piotr 1986 M16
656 Miszczuk Rafał 1981 M16 Krew z nosa
657 Zieliński Krzysztof 1990 M16
659 Napierała Grzegorz 1952 M50 Goggle Pro Active Eyewear
661 Raflik Sławomir 1978 M30 KS Koziołek Poznań
663 Stańdo Justyna 1988 K16
664 Chruszczewski Bartłomiej 1976 M30
668 Zieliński Patryk 1987 M16
669 Ekert Michał 1997 M16 SL Olimpia Poznań
670 Niemczewski Bartosz 1982 M16 Krew z nosa
672 Głowacki Jerzy 1951 M50
673 Cieślik Maciej 1977 M30 KSG DIRETA
675 Brzezińska-Kapłon Edyta 1968 K30 niezrzeszona
678 Wesołek Daniel 1988 M16
679 Graczyk Adrian 1988 M16
680 Salm Ariel 1987 M16 Night Runners
681 Kaftańska Katarzyna 1983 K16
683 Kałużny Janusz 1978 M30
685 Gorczyca Maria 1997 K16 SL Olimpia
686 Wolna Elżbieta 1973 K30
688 Wawrzyn Emilia 1984 K16 Night Runners
689 Wolny Zbigniew 1970 M30
690 Bartosik Michał 1977 M30
692 Serafiński Mirosław 1976 M30
693 Hornik Alicja 1963 K50 WKS Grunwald Poznań
694 Korytowski Sebastian 1977 M30 Night Runners
695 Jąder Aldona 1984 K16 Night Runners
696 Krzymiński Piotr 1982 M16
697 Marcinkowski Mikołaj 1975 M30
700 Jajeśnica Jacek 1975 M30
703 Smak Cyprian 1974 M30
705 Skowroński Krzysztof 1983 M16 Siupakabra / Fundacja RAK OFF
707 Meller Błażej 1984 M16 KS Hades Tech-Race
708 Meller Aleksandra 1983 K16 Tech-Race
709 Szpir Maciej 1984 M16 BBL POZNAŃ
711 Maćkowiak Stanisław 1958 M50 Activus
712 Hańczewski Jan 1985 M16
713 Zbąszyniak Jadwiga 1987 K16
714 Kasprzak Mikołaj 1979 M16
720 Grupa Hubert 1990 M16 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
721 Puk Marta 1988 K16
722 Knobloch Jakub 1977 M30 MOTIV HOME TEAM
723 Linkiewicz Tomasz 1972 M30 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
724 Zieliński Jarosław 1981 M16 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
725 Majchrzycki Wojciech 1985 M16 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
727 Białczyk Marcin 1987 M16 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
729 Szulc Rafał 1974 M30
732 Urbaniak Angelika 1997 K16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
733 Włodarczyk Łukasz 1980 M16 Night Runners
736 Tomczak Marcin 1985 M16 MarketingPrawniczy.com
738 Gaca Tadeusz 1963 M50
739 Stryjak Paweł 1990 M16 Night Runners
741 Podskok Dominik 1978 M30 BBL Poznań
743 Tomczak Przemek 1987 M16 Night Runners
744 Stachowiak Marek 1978 M30 Night Runners
745 Zimniak Leszek 1984 M16
746 Plewiński Przemysław 1985 M16 Night Runners
747 Naskręt Ryszard 1980 M16
748 Danek Maciej 1973 M30
749 Sikorska-Maj Sylwia 1978 K30
750 Kapłon Magdalena 1991 K16 TOTAL RUNNERS
751 Zimniak Krystyna 1957 K50
752 Kachniarz Katarzyna 1984 K16 NIGHT RUNNERS
753 Maćkowiak Paweł 1990 M16 Night Runners
755 Ochocki Krzysztof 1975 M30
756 Trzepacz Gabriela 1993 K16 Night Runners
757 Jurkiewicz Katarzyna 1978 K30
758 Jurasz Wojciech 1966 M30
759 Hornik Aleksandra 1996 K16 WKS Grunwald Poznań
761 Sobkowski Przemysław 1960 M50 MUKS Jedynka Międzychód
762 Jezierski Bartosz 1994 M16 DRUŻYNA SZPIKU
764 Bojarczuk Krzysztof 1987 M16 90sekund.pl
765 Wlaszczyk Tomasz 1966 M30
767 Tuczyński Marcin 1976 M30
769 Cichoracki Patryk 1984 M16
770 Mydlarz Sławomir 1972 M30
772 Jędrzejczak Piotr 1978 M30 BBL Poznań
773 Bąbalicki Sławomir 1981 M16
774 Malecki Daniel 1988 M16 Night Runners
775 Kosicki Dariusz 1966 M30
780 Sarbak Paulina 1997 K16 MUKS Jedynka Międzychód
783 Meller Łukasz 1978 M30 dwuosobowy klub sportowy
785 Romanowski Michał 1981 M16
786 Michałowicz Tomasz 1972 M30 NIEZNISZCZALNI
788 Haremza Dawid 1983 M16 BRAK
789 Pecyna Agata 1990 K16 MLUKS Triathlon Koło
790 Bączyńska Małgorzata 1978 K30 Night runners
792 Błaszyk Przemysław 1984 M16 MLUKS Triathlon Koło
796 Ciechanowska Anna 1987 K16 MUD GOATS
797 Kulus Jakub 1983 M16 Poziom Wyżej - Tarnowo Biega
798 Anus Milena 1995 K16 SL Olimpia Poznań
799 Pleśniarska Jarosława 1987 K16 Yuppi Squad
800 Biskupski Piotr 1976 M30
801 Kobyliński Piotr 1952 M50 Wiecznie Słabi
802 Ostrowska Monika 1997 K16 Wiecznie Słabi
803 Tomczyk Stanisław 1962 M50 -
804 Borowczyk Sebastian 1988 M16
807 Tchórzewska Paulina 1980 K16 Rolna Panie
810 Majewska Beata 1976 K30 Night Runners
812 Sobczak Barbara 1971 K30
813 Rękawek Izabela 1973 K30
814 Nowak Magdalena 1991 K16 UKS "SKOCZEK" Skoki
816 Książkiewicz Jacek 1979 M16 Cukiernia Królewska Kilian
817 Kołdyka Marcin 1980 M16 poznanbiega.pl
818 Nowak Irena 1966 K30 UKS "SKOCZEK"Skoki
819 Nowak Wiesław 1962 M50 UKS "SKOCZEK" Skoki
822 Bartosik Ewa 1959 K50
823 Łosiak Mikołaj 1985 M16 morsowanie.pl
826 Anioł Hubert 1979 M16 Night Runners
827 Sadowski Grzegorz 1981 M16 Piorun Żarnowo
830 Rohnka Krzysztof 1960 M50
831 Geppert Jakub 1984 M16 Night Runners
832 Ostrowski Radek 1980 M16
833 Młotkowski Waldemar 1960 M50
845 Kuhn Karolina 1974 K30 Rolna Panie
846 Suszka Michał 1972 M30 Night Runners
850 Świetlicki Hubert 1983 M16 Kolorowe Kredki
851 Klój Łukasz 1978 M30 NIEZRZESZONY- POZNAŃ
855 Jałowska Magdalena 1977 K30 RRTeam, życiewbiegu
857 Stanczak Janusz 1960 M50 KB KOSYNIER WRZESNIA
861 Gaweł Michał 1994 M16 KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
862 Rodewald Mateusz 1993 M16 KU AZS PP POZNAŃ
866 Wojtaszak Paweł 1996 M16 sklepbiegacza.pl - Poznań
869 Jarnót Agnieszka 1977 K30 NKB Chyży Nowy Tomyśl
873 Biedalak Krzysztof 1984 M16
878 Malicki Mateusz 1981 M16 Night Runners
880 Zator Piotr 1983 M16 KB Maniac Poznań
881 Sadowski Arkadiusz 1967 M30 -
883 Jazikowski Paweł 1972 M30 -
885 Kafarski Paweł 1960 M50
886 Pańczak Maria 1939 K50 "Koalicja Polska"
888 Sadowska Iwona 1973 K30 -
891 Kupka Grzegorz 1994 M16 UAM TRIATHLON
892 Wągrowski Bartosz 1982 M16 Rolna Panie
897 Wysłużal Elżbieta 1965 K30 PKOBP
899 Skrzypczak Miłosz 1997 M16 G 3 Oborniki
900 Grosicki Kamil 1983 M16
904 Nowak Bartłomiej 1976 M30 bikeWorld
905 Mielcarek Ewa 1990 K16 bikeWorld
908 Janicki Józef 1963 M50 AZS Poznań
909 Mielniczak Artur 1976 M30 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
911 Błajet Marek 1957 M50 amator
912 Mielcarek Beata 1975 K30 KSKK
913 Filipowski Zenon 1973 M30 SCIM
916 Kuka Michał 1986 M16
923 Bień Magdalena 1979 K16 Fundacja Dlaczego
925 Kaczmarek Mateusz 1982 M16 SPP Team
926 Jankowiak Anna 1977 K30 KS Czerwony Smok
928 Niedzielski Dariusz 1980 M16 Drużyna Szpiku
929 Witkowska Justyna 1987 K16
930 Wiącek Karol 1984 M16 Volkswagen Poznań / xtri.pl
935 Long-Kucharczyk Setha 1970 K30 Bieg z Panem Bogiem
936 Treściński Mariusz 1986 M16
944 Rucki Marcin 1978 M30 trenertriathlonu.pl
945 Bocheński Maciej 1980 M16 endoholics
946 Jankowiak Adam 1983 M16 SPP Team
947 Peczyński Dariusz 1986 M16 Drużyna Zbója
948 Zimny Paweł 1974 M30 Niezrzeszony
949 Wierzbicka Anna 1987 K16
958 Szamałek Łukasz 1981 M16
959 Ziembiewicz Bartosz 1977 M30
961 Mielcarek Michał 1989 M16 SPP Team
963 Kawecki Sławomir 1981 M16
969 Mikołajczak Bartłomiej 1979 M16
970 Obuchowicz Darek 1973 M30
971 Szyja Paweł 1971 M30 OKAPI TEAM
973 Kmiecik Jakub 1979 M16
977 Szałkowski Tomasz 1982 M16
980 Jakubowski Tomasz 1976 M30
981 Jaśkiewicz Tomasz 1988 M16 Night Runners
982 Krysztofiak Jakub 1985 M16 brak
985 Moros Lucjan 1982 M16 Drużyna Zbója
987 Tomaszewski Maciej 1978 M30
990 Dykszak Damian 1974 M30 Night Runners
991 Uznanska Weronika 1985 K16
995 Szczygieł Łukasz 1980 M16 ORŁY FUNDACJA RAK-OFF
996 Tomas Damian 1990 M16
998 Fiałkowski Jan 1969 M30 Night Runners
1001 Filipowski Łukasz 1976 M30
1002 Cieslak Agnieszka 1989 K16 KS AZS AWF Katowice
1003 Sowa Marcin 1986 M16 Night Runners
1005 Fiałkowska Karolina 1994 K16 Night Runners
1006 Stanisławska Agnieszka 1985 K16
1009 Józefowicz Damian 1988 M16
1011 Ogórkiewicz Krzysztof 1975 M30
1013 Płocieniczak Jacek 1994 M16 AZS UAM
1015 Sobkowska Karolina 1997 K16 MUKS1Międzychód
1018 Bryl Łukasz 1986 M16 Poznań FC
1019 Rutkowski Dawid 1983 M16 Drużyna Szpiku
1021 Szepke Michał 1990 M16 Klub Maratończyka V LO
1025 Woźniak Beata 1977 K30
1028 Urbaniak Piotr 1992 M16
1029 Pluta Kinga 1992 K16
1030 Szturemska Dorota 1987 K16
1035 Łuka Jakub 1983 M16 Drużyna Szpiku
1037 Imiłkowska Joanna 1976 K30 KB INTREX Poznań
1038 Golak Łukasz 1983 M16 Goggle Pro Aktive Eyewear
1039 Otocki Wojciech Antoni 1979 M16
1046 Kaczmarek Adam 1994 M16 UAM TRIATHLON
1047 Dorobiała Bartosz 1985 M16
1054 Kaluba Julian 1959 M50 Night runners
1055 Pawluś Aleksandra 1988 K16
1056 Szpyrka Mariusz 1975 M30 Biegnę dla Jezusa
1059 Kuberka Malwina 1991 K16
1060 Lec Natalia 1980 K16 Night Runners
1065 Wawrzyniak Zofia 1986 K16 www.kobietybiegaja.pl
1066 Wójkiewicz Patrycja 1977 K30
1067 Serafińska Anna 1983 K16
1068 Arndt Paweł 1968 M30 RRTeam, zyciewbiegu.pl
1075 Maćkowski Mateusz 1975 M30
1082 Gorzelana Alicja 1977 K30
1086 Pazder Antoni 1990 M16 Klub Maratończyka V LO Poznań
1089 Lubka-Komosiński Daniel 1978 M30 Vege Runners
1091 D Espagnac Fabian 1972 M30
1097 Kocełło Wojciech 1984 M16 Cybinka
1103 Jaźwicki Wiesław 1978 M30
1108 Jądrzyk Monika 1977 K30
1117 Synowiec Joanna 1980 K16
1118 Derwich Szymon 1984 M16
1119 Sobczak Agata 1985 K16
1120 Strzelczyk Marlena 1989 K16
1121 Kuhnert Piotr 1976 M30
1122 Ryba Wojciech 1985 M16 KS Krotosz
1125 Danek Magdalena 1974 K30
1127 Świrkowicz Anna 1989 K16
1129 Lis Marcin 1977 M30 Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu
1131 Meller Roman 1950 M50 dwuosobowy klub sportowy
1139 Konicki Marcin 1980 M16
1142 Gnat Radosław 1981 M16
1146 Osses Adam 1977 M30
1148 Wiącek Wiesław 1948 M50
1149 Plucińska Marta 1994 K16
1152 Rohnka Irena 1960 K50 -
1156 Dziubałka Agata 1979 K16 BBL Poznań
1157 Olejniczak Damian 1981 M16 SPP Team
1159 Kościński Tomasz 1952 M50 -
1168 Najder Krzysztof 1980 M16
1169 Łaźniak Agata 1986 K16 Cardio Runners
1176 Czaja Paulina 1994 K16 AZS UAM Poznań/ KM Truchcik Łubianka/ BbL Toruń
1178 Grabiński Waldemar 1973 M30 RC Wiater Rogoźno
1180 Grabińska Hanna 1995 K16 Rc Wiater Rogoźno
1182 Pach Tomasz 1990 M16 Night Runners
1185 Kępiński Marcin 1978 M30
1186 Wypychowski Piotr 1955 M50
1187 Ochocka Kinga 1977 K30
1194 Stanisławski Jan 1958 M50 Niezrzeszony
1195 Bartosik Natalia 1987 K16
1196 Wypychowski Michał 1983 M16
1200 Kafarska Urszula 1993 K16
1204 Łomżyńska Joanna 1959 K50 TURBO - ŻÓŁWIE
1208 Matysiak Bartosz 1985 M16 Ruchocice - Matysiak TEAM
1209 Żyła Mariusz 1977 M30 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
1217 Cieslik Bartlomiej 1978 M30
1220 Grześkowiak Wojciech 1978 M30
1221 Kępińska Justyna 1977 K30
1222 Monczyńska Małgorzata 1983 K16
1223 Wester Mikael 1958 M50 Vingåkers OK
1224 Raduła Wojciech 1980 M16
1225 Zakrzewski Robert 1977 M30
1226 Turzańska-Oleksyn Ewa 1979 K16
1227 Nowaczyk Mariusz 1969 M30
1229 Czyż Krzysztof 1978 M30 Cardio Runners
1231 Szczepaniak Monika 1983 K16 Night Runners
1233 Pawłowski Nikodem 1988 M16
1235 Marcinkowski Przemysław 1975 M30 niezrzeszony
1237 Budzicz Łukasz 1985 M16 Poznań forever
1238 Wąsowski Maciej 1982 M16 Niezrzeszony Szamotuły
1239 Paczkowski Witold 1975 M30
1240 Szrama Dariusz 1979 M16 Leśne Ludki
1241 Wojdylak Jakub 1987 M16
1244 Rutkowski Jakub 1977 M30
1250 Kowalczyk Tomasz Alan 1985 M16
1252 Śniegocki Paweł 1978 M30
1254 Owczarzak Dariusz 1967 M30 NORDIC DREAM TEAM
1255 Śniegocka Magdalena 1979 K16
1258 Kowalczyk Angelika 1982 K16
1259 Markowski Michał 1978 M30
1260 Tarant Katarzyna 1964 K30
1262 Filipiak Marek 1973 M30
1263 Marcinek Tomasz 1984 M16 Drużyna Zbója
1267 Piętowski Artur 1979 M16
1272 Rembacz Jarosław 1980 M16
1275 Monczyński Bartłomiej 1979 M16 Drużyna Szpiku / Blogacze
1276 Kleiber Katarzyna 1984 K16
1277 Owczarzak Małgorzata 1969 K30 NORDIC DREAM TEAM
1278 Piasecki Jakub 1987 M16
1279 Sobala Bogusław 1959 M50
1280 Gadomski Władysław 1984 M16 Mud Goats
1283 Cempel Marcin 1986 M16 Night Runners
1291 Szwajkowski Wojciech 1991 M16
1294 Kwiecińska Anna 1979 K16
1297 Zabel Robert 1977 M30 WKS Grunwald Poznań
1298 Kurkowiak Damian 1987 M16
1300 Czysz Robert 1994 M16 AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ
1301 Stanko Beata 1975 K30
1303 Cerańska Anna 1967 K30 NIGHT RUNNERS
1308 Dąbrowska Jolanta 1973 K30 RRTeam
1310 Machurz Robert 1979 M16 RED FITNESS
1319 Olszewski Jacek 1981 M16 CHEMADEX
1320 Zdanowski Marian 1956 M50
1322 Kosicka Beata 1968 K30
1323 Kogut Łukasz 1979 M16 DRUŻYNA ZBÓJA
1325 Kęsy Marcin 1985 M16 KB Maniac Poznań
1331 Siwiński Bogdan 1968 M30
1334 Ruskowiak Aleksander 1985 M16 Night Runners
1338 Dzieciątkowski Piotr 1967 M30
1342 Białasik Monika 1987 K16 zwrotnikRAKA.pl
1346 Szymczak Tomasz 1959 M50 xxx
1347 Gajewski Jacek 1988 M16
1348 Frydrychowski Piotr 1994 M16 KS TEAM RUN Gdańsk
1351 Szpak Mirosława 1959 K50
1355 Chojnacki Arkadiusz 1991 M16
1359 Kolańczyk Krystyna 1946 K50
1360 Kuśmierek Beata 1969 K30
1361 Kunowski Krzysztof 1972 M30 Night Runners
1362 Lewandowski Dawid 1984 M16
1363 Tatusiak Damian 1987 M16 KOZPN
1364 Jankowska Małgosia 1984 K16
1365 Najder Karina 1977 K30
1366 Antkowiak Tomasz 1981 M16 Bnin MTB
1367 Zagórna Anna 1982 K16 Night Runners
1368 Kubiak Kamil 1990 M16 brak
1369 Stolska Renata 1969 K30 Night Runners
1371 Hajduk Martyna 1980 K16 Night Runners
1372 Łagowska Dorota 1977 K30
1373 Tarant Małgorzata 1966 K30
1375 Szewczyk Izabella 1981 K16
1376 Sieczkarek Iwona 1974 K30 bieg z uśmiechem
1377 Małecki Maciej 1980 M16 ENDOHOLICS
1378 Pawelec Grzegorz 1960 M50 NORDIC DREAM TEAM
1379 Pawelec Jadwiga 1960 K50 NORDIC DREAM TEAM
1380 Pasieka Magda 1981 K16
1381 Jackowski Michał 1979 M16
1382 Kawicki Dawid 1990 M16
1383 Zborowski Norbert 1990 M16
1385 Ginter Łukasz 1993 M16
1386 Monczyński Sebastian 1990 M16 Vege Runners
1387 Rutkowski Kazimierz 1959 M50 kusy i spółka
1388 Michałowski Mirosław 1985 M16
1389 Korcz Jakub 1994 M16 Patrol Poznań
1390 Skwarek Karolina 1988 K16
1391 Gołębiewska Anna 1983 K16
1392 Ochowiak Daria 1986 K16
1393 Krynska Emilia 1984 K16
1394 Kucharski Mateusz 1985 M16 Chodak Team
1395 Kowalewski Mirosław 1988 M16
1396 Pawlak Bartosz 1990 M16 WKS Grunwald Poznań/High Level Center
1397 Borecka Aleksandra 1978 K30
1398 Bartkowiak Michał 1987 M16 bezformy
1399 Majewski Radosław 1979 M16 Night Runners
1400 Wieczorek Paweł 1980 M16
1401 Prymowicz Adrian 1988 K16
1402 Babica Paulina 1985 K16
1403 Kęsy Dariusz 1983 M16 KB Maniac Poznań
1404 Łączyńska-Janasiak Magdalena 1975 K30 Mama Kuby i Piotrusia
1405 Trzepizur Joanna 1990 K16
1406 Mikołajczyk Patrycja 1988 K16
1407 Chodkiewicz Katarzyna 1983 K16 Chodak Team
1408 Wareńczak-Wysocka Agnieszka 1988 K16
1409 Baluk Izabela 1973 K30
1410 Stożek Marek 1968 M30
1411 Maćkowska Wioletta 1974 K30
1412 Karłowska Olga 1979 K16
1413 Stebnicki Krystian 1994 M16
1414 Majchrzycka Anna 1970 K30
1415 Waligórski Marcin 1985 M16 niezrzeszony
1416 Spiczak-Brzeziński Paweł 1990 M16 TwojeSchody.pl
1417 Adamczyk Sebastian 1986 M16
1418 Gierlińska Izabela 1976 K30
1419 Nowak Irena.nowak@akuna.pl 1966 K30 UKS "SKOCZEK" Skoki
1420 Filipiak Mateusz 1997 M16
1421 Nowotna Joanna 1996 K16 Harcerze
1422 Blaszka Michał 1978 M30 NORDIC WALKING
1423 Talek Jakub 1986 M16
1426 Włodarczyk Beata 1975 K30
1427 Stawniak Karol 1948 M50
1428 Kuik Cezary 1993 M16
1429 Paluszkiewicz Joanna 1989 K16
1431 Stefański Rafał 1993 M16 UAM TRIATHLON POZNAŃ
1432 Durzyński Michał 1983 M16
1433 Kościelski Tomasz 1974 M30
1434 Urbańczyk Grzegorz 1987 M16 Drużyna Szpiku
1435 Chodkiewicz Grzegorz 1978 M30 CHODAK TEAM
1436 Bondarczuk Kamil 1980 M16
1437 Błajek Maciej 1982 M16 Fitback.pl
1440 Pietrzak Jan 1987 M16 Rekolekcje więzienne
1443 Linke Emilia 1984 K16
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
25 Szczeszek Robert 1989 M16 sklepbiegacza.pl Poznań
32 Zachwieja Krzysztof 1972 M30 Poziom Wyżej - Tarnowo Biega
49 Bednarz Mateusz 1996 M16 Total Runners
244 Zbroszczyk Michał 1978 M30 Pyrcyk Poznań
373 Zbroszczyk Joanna 1977 K30 Pyrcyk Poznań
427 Hęś Tomasz 1972 M30 Druzyna Szpiku
442 Dobrychłop Agata 1966 K30
466 Stefański Dawid 1987 M16 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
534 Kowalski Michał 1982 M16 Stoczniowiec Poznań
572 Kowalczyk Małgorzata 1964 K30 bbl
609 Krugiołka Piotr 1982 M16
651 Tonder Filip 1981 M16 Night Runners
717 Mańkowski Jacek 1968 M30 niezrzeszony
763 Jezierski Patryk 1997 M16
787 Kaczmarek Paweł 1976 M30 niezrzeszony
791 Bauza Maciej 1983 M16
820 Nowak Mateusz 1996 M16 UKS "SKOCZEK" Skoki
839 Bednarek Artur 1983 M16 Pobiedziska
844 Nowak Filip 1979 M16 Instytut Logistyki i Magazynowania
852 Łukaszewski Dariusz 1974 M30 Sompolno
853 Altmann Zbyszek 1964 M30 PYRCYK POZNAN
879 Liksa Artur 1981 M16 -
894 Czubak Wawrzyniec 1974 M30
921 Tomczak Anna 1996 K16 TOTAL RUNNERS
950 Chyła Marcin 1986 M16
974 Ptak Katarzyna 1988 K16 Drużyna Orzełka
1064 Leśnik Tomasz 1985 M16
1104 Kowalski Marcin 1973 M30
1162 Wolniewicz Daria 1992 K16
1179 Grabiński Wojciech 1994 M16 Rc Wiater Rogoźno
1216 Piątek Kamila 1989 K16
1249 Mikołajczak Mieczysław 1967 M30 Nordic Dream Team
1251 Grześ Marek 1958 M50 runner's power
1287 Szulc-Mikołajczak Lidia 1970 K30 Nordic Dream Team
1321 Błaszczyk Bartosz 1989 M16
1356 Druciarek Mikołaj 1997 M16
Arciszewski Bartosz 1996 M16 SL Olimpia Poznań
Ballaschk Magdalena 1980 K16
Binkowski Marcin 1973 M30
Borwiński Hubert 1997 M16
Burkert Krzysztof 1966 M30
Chołody Paweł 1973 M30 CSLąd
Cielebąk Artur 1986 M16
Ćwiertnia Rafał 1979 M16 WIELKOPOLSCY BIEGACZE / SIERAKÓW
Gorczyński Radosław 1975 M30 Psia Brać
Grad Beata 1979 K16
Granos-Burkert Emilia 1974 K30
Handke Michał 1996 M16 Patrol Poznań
Jaźwiecki Marcin 1978 M30
Kaniewski Kamil 1980 M16
Kaniewski Konrad 1990 M16
Kaźmierczak Piotr 1962 M50 Niezrzeszony
Knychała Beata 1990 K16
Kołacka Małgorzata 1993 K16 SL Olimpia Poznań
Kościelska Sylwia 1977 K30
Kotecki Paweł 1992 M16 NIGHT RUNNERS
Kotoński Mateusz 1987 M16
Krasińska-Wiśniewska Dagmara 1980 K16 Yuppi Squad
Krystek Krzysztof 1985 M16
Książkiewicz Piotr 1987 M16 zBiegiemNatury.PL TEAM
Kufliński Wojciech 1981 M16 Night Runners Misie
Kujawa Krzysztof 1991 M16
Kuźmicki Damian 1990 M16
Łabędzki Szymon 1986 M16 Mud Goats
Łuczak Marta 1990 K16 BikeTop
Majewski Łukasz 1991 M16 Night Runners
Michalik Marcin 1987 M16
Mikołajczak Norbert 1989 M16
Milczarek Piotr 1984 M16 CSWLąd Poznań
Muszynski Marek 1987 M16 Night Runners
Nowak Daniel 1979 M16
Operacz Michał 1980 M16
Podgórna Agnieszka 1983 K16
Popiel Katarzyna 1976 K30
Proc Leszek 1968 M30 SpartanieDzieciom
Redlicka Dominika 1980 K16 Kobiety Biegają
Skrzypczak Piotr 1984 M16
Staśkiewicz Łukasz 1983 M16
Stolarek Sebastian 1989 M16 KOHORTA Poznań
Tokarewicz Marek 1974 M30
Tomczak Jarosław 1967 M30
Tomczak Jolanta 1987 K16 Bukowski Klub Biegacza
Wajs Dariusz 1979 M16 niezrzeszony
Waszkiewicz Tomasz 1984 M16
Wojtkowiak Piotr 1970 M30 BikeTop
Wolna - Bartosik Agnieszka 1980 K16
Występski Janusz 1972 M30 DRUŻYNA SZPIKU
Wytwer Błażej 1988 M16
Zawada Grzegorz 1971 M30